Jdi na obsah Jdi na menu
 


Navody na morske panny

4. 3. 2009

Urcite kazdy sni o tom byt morska panna , no tak tady mate navody!!!!

Potřeby:papír,tužka,nůž,tempery,oheň(sirky nebo zapalovač),bílá mísa ................................1.Takže až se ti bude chtít tak si vezmi mísu musí bejt bílá....... 2.Vem si nějakou barvu třeba temperu nebo tak barvu takovou jakou bys chtěla mít barvu ploutve pokud je to barva smíchaná tak to nejprve udělejte na papír a pak to tam kdynete PS:musíte to tam kydnout celý mislím tím celou tubu temperky...................... 3.Potom když je to v té vodě tak 2 minuty počkáte a na papír napíšete jaké nebo jakou byste chtěli moc. Když je to napsané, malilinko se říznete a utřete to do toho papíru potom ho roztrháte na malinké kousky a po jednom to drobíte do té vody........................... 4.Když je to tam nadrobené tak si zapálíte 1 svíčku pokud chcete jednu moc a jestli víc tak tam dáte svíčky podle počtu mocí. Musí to být ty malé obyčejné aby se vám vešli to té mísi. Ty svíčky nebo svíčku zapálíte a chvíli počkáte až se tam okolo knotu vytvoří taková ta voda (vosk).............. 5.nakapete ten vosk do té vody a vložíte svíčku-pod vodu........ 6.Když je toto hotové tak to nechte v té místnosti kde ste to dělali. Nechte to tam 2 hodiny a potom si tu vodu nalijte na nohy.lež ve vaně nebo tam kde si si ty nohy polévala a nehýbej se 2 minuty.......... 7.Potom přesně v nejbližších dvanáct se osprchuj a měla by si se stát mořskou pannou s barvou ploutve kterou si chtěla s mocmi které si chtěla............... PS.Ještě jedna věc je možnost se toho vzdát buďto stejný den např.když jste to udělali 22 února tak se toho můžete vzdát 22 března nebo stejný měsíc. Určo vyzkoušejte funguje to.

 

Mam ještě jeden způsob: Vlezte si do vany vytrhněte si vlas furt ležte ve vaně a zapalte ten vlas a proneste toto:::::::ABERTUNÉÉÉÉZE ZÉPIJUNTEB ALIFÉÉÉCTEH NORMMMMALÉN PRYCHODÉNE ATTTT JEWNYŽ LOPVTERČ HAVENBRC.
znamená to: já chci být poloryba ale normál pryč ať nyní ploutev mám.

Tak, o půlnoci si naplň malinko vanu - asi 3 cm.
Vlez si do ní tak, abys seděla ve vodě na zadku - nohy
se nesmí dotknout vody! Musíš je mít tedy nahoře.
Pokud sis nohy nechtíc namočila, rychle si je osuš. Prostě musíš mít
mokrý zadek, suché nohy, chápeš???
Tak, pokud sedíš, máš nohy suché, tak si namaž POUZE
paty Niveou. Pak pomalinku se skus vylézt, ale nesmíš se chodidlama
ani patou dotknout vody ... Když, rychle ošušit.
V koupelně si opatrně vem na nohy ty chundelaté ponožky, co prodávají.
Potom jdi spát. Potom vztaň ve 2.00 ráno ( klidně si nařiď budíka )
a ponožky si sundej - ale na paty si nesahej!!!!!!!


Druhý den se musíš vyhýbat vodě - vyčisti si zuby, jdi do školy,
ve škole pij pití pouze s brčkem. Můžeš mít mokré pouze rty.
Nemej se.                                                    

Další den, udělej to samé, jako den druhý. Večer se zase nemej.

Na poslední 3. den se ráno, nebo večer polij vodou a uvidíš!!!!!!!!!!!!!

P.S. Návod funguje jen 30.10. To bylo včera, takže to můžete dělat až za rok.
A ještě, druhý den ve škole budete od nohou cítit zvláštní pocit, znám na vlastní kůži.

Kdo chce být mořskou pannou tak at na úplněk řekne tohle Měsíc svítí nad námi,dnes je zrovna úplněk.voda příště prozradí,že nejsem normální člověk.Po příštím dotknutí vody,ploutev a schopnost budu mít ale musím si dávat pozor a úplňkem se nenechat ošálit.Slibuju že když se prozradím,své schopnosti opět ztratím. Můžete to vyskoušet myslím že ta voda nemusí být moře.

U MOŘE: jďte k moři v noci sednete si tak, aby vám vlny šplouchali do kolen. a řeknete: Osud muj se naplnil, konečne to je tady. Aď sem mořská panna, nebo muj život se skončí. Pak upadnete do vody. Ponořte se celé. Pak pujdete von z vody a lehnete si na pláž na břeh vody tak, aby se vás voda dotýkala z pulky. Pak tam v této poloze musíte zaspat. Ráno se probudíte a budete mít ploutev.
DOMA: Naplnte si vanu vodou, pridejte sul do koupele zhasnete svetlo v koupelne a lehnete si do vane. reknete : Osud muj se naplnil, konecne je to tady. Aď sem mořská panna, nebo muj život se skončí. Vylezte z vany a na drudý dne budete mořskou pannou.

 

Opůlnoci si trochu naplňte vanu ale milinko!Nazí si do ní klekněte vemte si Niveu a potřete si obličej stačí trochu no a pak si vezměte nůž (přitom si říkejte chci být nebo ať jsem mořská pannaApak se řízněte aby vám utekla kapka krve do vody (samozdřejmě se mi nepodřežte!) a jděte spát.A ´dopoledne PŘESNĚ!!! VE 12:00 SE DOTKNĚTE vody a uvidíte a když ne tak se ve další den zase tý vody dotkněte:-)

 
PRAVÝ NÁVOD, JAK SE STÁT MOŘSKOU PANNOU!
 
Stal se zázrak a je na světě pravý návod, jak byste se mohli stát mořskou pannou.
Je prokázáno, že fungoval I 4 LETÉ DÍVCE, která ještě ani neví, co je lhaní, milí přátelé!
Je potřeba úplněk.
 
Příprava:
hrnek ( třeba od kafe )
vodu
sůl ( nejlépe mořskou , ale je na vás )
bílý jogurt ( ten kyselý, nikoliv sladký )
jablko
 
Podávání:
Do hrnku nalejeme vodu, asi přiměřeně, ale né zas málo.
Pak nasypeme sůl, kolik chcete, ale spíš víc.
Potom kydnem bílej jogurt a zamícháme.
A naposled nakrájíme čtvrt jablka na kousky , dáme do lektvaru a zamícháme.
Vyjdeme ven ( asi ) a necháme lektvar nasvítit měsíčním světlem. ( asi 30 min )
 
Vypijeme, nebo sníme, jak to půjde a myslím, že do hodinky bys měla mít ploutev.
 
 
 
Natrhate pampeliškove listy,ty zelene,jsou ve tvaru ocasu !!!! Oni jsou ve tvaru osasu,jak mají mořske panny,a zapijete to slanou vodou,musí být,ale z moře,ale někomu to pomaha i normalní voda studena co nejvíce a vtom sůl jen jeden ten list a natrhejte to do hrníčku a zapijte,proč si myslíte,že jsou toho tvaru,jak mají ocas mořske panny ?
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mastery of Blood Compression Readings

(ADalayengeta, 8. 10. 2018 7:47)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-france/

Otázka

(Eliška, 10. 8. 2018 7:28)

A když vylezu z vody ploutevi zmizí???

Blood Coerce : Blood press table

(AAnnoftseitish, 29. 7. 2018 19:55)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/combien-coute-le-cialis-en-france/

a jej

(karolina2015.21.9, 21. 9. 2015 18:00)

ja se bojim ze mi to nebude fungovat protože ma byt krvavy mesic takk mi napiste na email karolina.kamas@gmail.com

poradíte

(katka, 11. 7. 2010 9:11)

vyskoušeli jste ten druhej návod? protože první nefunguje.ppprrrooosssííímmm PORADTE.

Re: poradíte

(rada, 27. 7. 2010 1:25)

víš proč nefunguje? protože sis při postupování usrala pouze 5 krát,příště musíš alespon 7 krát, aby to zabíralo a musí to být při úplnku!ale bohuzel,tá ploutev bude smrdět po fazolích a skaženým masem i vajíčkách.

Re: Re: poradíte

(krute, 30. 7. 2010 8:31)

ty ses uplne pitoma ploutev bude citit masem lol nevymyslej si ja mam ploutev a nepachne HOLKY NEBOJTE SE

Re: poradíte

(Kateřina, 28. 7. 2010 17:31)

Hele, žádný nefunguje, to je jasné, pravý návod jsem taky ještě neoběvyla, ale musí to být něco extra, né slova nebo lektvary. Jestli chceš vědět pravý návod tak mi napiš, jsem už mořská panna.

Re: Re: poradíte

(jsi krava, 28. 7. 2010 18:17)

hele vsichni co tomu veri sou fakt retardi vzdyt je jasne ze takovy picoviny nemuzou fungovat

Re: Re: poradíte

(bb, 29. 7. 2010 12:29)

tak jo povídej jak sto udelala?

Re: Re: poradíte

(tereza, 7. 8. 2010 10:12)

porate

Re: Re: poradíte

(dominika, 20. 8. 2010 22:38)

ahoj napíšeš mi ten recept na email paulusova.dominika@seznam.cz

Re: Re: poradíte

(Verča ♥, 22. 8. 2010 12:27)

poradila bys mi pls pls pls

věřit/nevěřit???

(Kate, 22. 8. 2010 17:05)

hele sice nwm kdo to psal,ale zkoušela jsem 1.návod-nefunguje...2.návod-ještě nwm já si nemohu hrát s ohněm ,takže něco bez ohně a řezání no i když do toho to obětuju......3.návod-je až 30.10 to nwm jestli bude fungovat....já to tiž nejsem u moře a taky tam nikdy nepojedu ,ale doma to zkusím.....4.návod-tam se zase budu řezat..je to na prd...........5.návod-já nevím jestli je to pravý návod ,v úterý je úplněk zkusím to!.........6.návod-to mám jíst i ty pampeliškové listy?já nwm jestli se nějak neotrívím těma pampeliškovýma listama .Takže když tak písněte na email:kate-morska.panna@seznam.cz Díky:-)

věřit/nevěřit???

(Kate, 22. 8. 2010 17:06)

hele sice nwm kdo to psal,ale zkoušela jsem 1.návod-nefunguje...2.návod-ještě nwm já si nemohu hrát s ohněm ,takže něco bez ohně a řezání no i když do toho to obětuju......3.návod-je až 30.10 to nwm jestli bude fungovat....já to tiž nejsem u moře a taky tam nikdy nepojedu ,ale doma to zkusím.....4.návod-tam se zase budu řezat..je to na prd...........5.návod-já nevím jestli je to pravý návod ,v úterý je úplněk zkusím to!.........6.návod-to mám jíst i ty pampeliškové listy?já nwm jestli se nějak neotrívím těma pampeliškovýma listama .Takže když tak písněte na email:kate-morska.panna@seznam.cz Díky:-)

věřit/nevěřit???

(Kate, 22. 8. 2010 17:08)

hele sice nwm kdo to psal,ale zkoušela jsem 1.návod-nefunguje...2.návod-ještě nwm já si nemohu hrát s ohněm ,takže něco bez ohně a řezání no i když do toho to obětuju......3.návod-je až 30.10 to nwm jestli bude fungovat....já to tiž nejsem u moře a taky tam nikdy nepojedu ,ale doma to zkusím.....4.návod-tam se zase budu řezat..je to na prd...........5.návod-já nevím jestli je to pravý návod ,v úterý je úplněk zkusím to!.........6.návod-to mám jíst i ty pampeliškové listy?já nwm jestli se nějak neotrívím těma pampeliškovýma listama .Takže když tak písněte na email:kate-morska.panna@seznam.cz Díky:-)

Re: Re: poradíte

(Lucie, 27. 9. 2010 18:21)

prosím tě napsali byste mi PRAVÍ návod jak se stát mořskou pannou????? PLS PLS PLS PLS...

Re: Re: poradíte

(Bella, 17. 8. 2011 18:56)

pisni mi ho prosim te na mail Lionela1@seznam.cz

Re: Re: Re: poradíte

(poradim vam pravy navody :), 5. 9. 2015 8:42)

kdo chce napsat pravy navod jak se stat morskou pannou naposze mi na email: nolinka123@seznam.cz
ba vsechny navody co vam napisu ukouseli moje kamosky a visli jim :) tak napiste

Re: Re: poradíte

(Barus :)), 23. 8. 2011 9:47)

jakej ?? Prosim napis :)) na Email: x.xSweet.BarusQa.x.x@seznam.cz dekuju moc


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »